OCC Premium Hoodie ‘Carp Block’
Lekker simpel, daar houden we van toch? Deze gave hoodie is uitstekend aan de waterkant te dragen maar staat jouw vast en zeker niet verkeerd als je lekker thuis bent. Deze karper hoodie is voorzien van het CARP logo in verschillende kleuren. Met deze hoodie kan je elke visser blij maken, dit design valt altijd in de smaak! Super leuk om als cadeau te geven maar ook een ontzettend gaaf design om lekker aan jezelf te geven.
Waarom kiezen voor een Premium of Basic Hoodie?
De hoodies in de kleuren olive, bruin en light pink zijn onze Basic Hoodies. Deze karper hoodies hebben een goede kwaliteit en zijn heerlijk om te dragen tijdens het karpervissen. De hoodies in de zwarte kleur zijn onze Premium hoodies en zijn gemaakt van het zogenaamde PTS Stof. Hierdoor zijn ze net wat zachter en warmer dan de Basic Hoodies.
Combineren met OCC Karper Hoodies
Met regelmaat hebben wij leuke Bundle Deals waarmee je lekker voordelig uit bent door je shirt en hoodie tegelijk te kopen. Benieuwd welke deals we deze week voor je in petto hebben? Check ze snel!
Extra cadeautje
Als je je bestelling op maandag t/m vrijdag voor 16.00 uur plaatst, dan heb je deze stoere hoodie morgen al in huis. Niet helemaal tevreden en liever een andere kleur, maat of tekst? Dat is bij ons geen probleem en voor dezelfde prijs als in de shop maken wij dit graag voor je in orde. Je moet wel even contact met ons opnemen. En omdat wij de moeilijkste niet zijn, pakken wij graag je cadeautje extra leuk voor je in. Laat het ons weten in de opmerkingen bij je bestelling.
Wasvoorschrift: binnenstebuiten wassen op 40 graden met gelijke kleuren en de opdruk niet strijken.
Volg en like onze Facebookpagina om op de hoogte te blijven van al onze aanbiedingen en nieuwtjes!








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.